Praktinė informacija

Šioje skiltyje atsakysime į praktinius klausimus, susijusius su Jūsų kelione! Norime užtikrinti sklandų atvykimą į renginį, tad apačioje dalinamės informacija apie atvykimą, maitinimą ir renginio prieinamumą.

Vilniaus miestas turi puikiai išvystytą viešąjį transportą – atvykdami į renginį galite rinktis keliauti autobusu arba troleibusu, arba paįvairinti savo kelionę ir išsinuomoti Bolt paspirtuką ar dviratį.

Suplanuoti savo kelionę galite naudodamiesi Google Maps programėle arba pasitelkę judu.lt maršruto paieškos platformą. Renginys vyks dviejose vietose: dirbtuvės ir diskusijos LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centre (Laisvės pr. 5, Vilnius), o vakaro koncertas Lukiškių Kalėjime 2.0 (Lukiškių skg. 6, Vilnius).

LITEXPO stotelėje Lazdynų ir Savanorių pr. kryptimis stoja: 16, 18 maršrutų troleibusai ir 21, 54 maršrutų autobusai.

Arčiausios stotelės patekti į Lukiškių Kalėjimą 2.0: Kražių st., Gynėjų st. Vašingtono aikštė arba Lukiškės.

Renginio vietoje rasite maisto paviljoną, vandens stoteles, pirmosios pagalbos punktą. Siekdami užtikrinti tvarumą renginio metu, prašome dalyvių su savimi turėti asmenines gertuves.

Stengiamės užtikrinti puikų laiką visiems EYE Vilnius dalyviams. LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centro erdvės yra pritaikytos žmonėms su fizine negalia. Viso renginio metu diskusijose dalyvaus vertėjai, kurie pasirūpins slandžiu gyvu vertimu į gestų kalbą.


Jeigu norite dalyvauti ir turite negalią, kurios erdvės pritaikymas nėra paminėtas čia, susisiekite [email protected]

LT