Rask atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie EYE Vilnius renginį.

Bendra informacija

Dieninė EYE Vilnius programos dalis vyks gegužės 3-4 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO nuo 11:00 iki 18:00. Gegužės 3 dieną EYE Vilnius dalyviai bus kviečiami į vakarinę programos dalį, kurioje pasirodys atlikėja bei DJ Lukiškių Kalėjime 2.0 nuo 18:00 iki 00:00. Tikslesne programa ir atlikėjų sąrašu pasidalinsime balandžio mėnesį.

Dalyvauti gali visi užsiregistravę 16-30 metų asmenys. Registracija į renginį vyksta vasario 29 – kovo 29 d. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

EYE Vilnius nepadengia dalyvavimo išlaidų ir neteikia jokios papildomos finansinės paramos. Dėl potencialaus kelionės finansavimo prašome kreiptis į Jaunimo reikalų koordinatorių savo savivaldybėje arba atvykti kartu su klase.

Savanorių registracija vyksta iki kovo 2 d. Registruotis galima čia.

 EYE Vilnius stengiasi skatinti tvarumą ir užtikrinti draugiškumą aplinkai renginio metu. Renginio metu prašome turėti savo gertuves, rasite įrengtas vietas prisipilti vandens.

Registracija

Atvira ir nemokama registracija į renginį tęsis iki kovo 29 dienos.

Užpildant registracijos formą svetainėje, registruotis kviečiami 16–30 metų jaunuoliai. Jei jaunuolis dar nėra pasiekęs pilnametystės, registracijos patvirtinimui būtina pridėti tėvų (globėjų, rūpintojų) sutikimą. Nedelskite ir registracijos formą užpildykite kuo greičiau, nes vietų kiekis yra ribotas, o pasiekus maksimalų dalyvių skaičių, registracija bus stabdoma. 

Vasario 29-ąją prasidedanti registracija – tai bendrasis bilietas, užtikrinsiantis dalyvio vietą renginyje. Papildomai registruotis dar reikės ir į norimas patekti diskusijas, debatus ar dirbtuves. Taip renginio metu bus užtikrinta kokybė, nes kiekviename užsiėmime vietų skaičius bus ribotas.

Prašome patikrinti savo „Šlamšto“ (ang. Spam) dėžutę arba palaukti kelias valandas prieš vėl patikrinant. Jei vis tiek negavote laiško, prašome susisiekti [email protected]

Deja, pasibaigus registracijos laikotarpiui, registruotis nebegalėsite, todėl nedelskite!

Ne. Tik registracijos laikotarpiu užsiregistravę dalyviai galės dalyvauti programoje.

Programa

Registracija į konkrečias veiklas renginio metu prasidės jau balandžio mėnesį. Šiame etape dalyvauti galės tik bendrosios registracijos patvirtinimą (el. laišku) turintys jaunuoliai.

Pagrindinė renginio kalba – lietuvių. Tačiau bent ketvirtadalis renginio programos vyks arba bus verčiamas ir į anglų kalbą. Renginio metu dalis veiklų taip pat turės ir vertimą gestu kalba.

Nesijaudinkite! EYE metu vyks itin daug įtraukiančių veiklų, todėl jei veiklos, kuriose norėjote dalyvauti, nebeturi laisvų vietų, ieškokite alternatyvų. Taip pat renginio metu bus daug veiklų, nereikalaujančių išankstinės registracijos, pvz., stendai ar menininkų pasirodymai.

Taip pat, jeigu į veiklą atėjo ne visi užsiregistravę asmenys, jų vietą galite užimti jūs.

Didžioji dalis pranešėjų – jauni, įkvepiantys politikoje veikiantys sprendimų priėmėjai ir svarbūs žmonės verslo, tyrimų, kultūros ir pilietiškumo srityse. Daugiau informacijos laukite jau balandį!

LT